Мектеп жаңалықтары

23.04.2016ж №29 орта мектебінің 9«б» сынып оқушылары профорентация бойынша Астана қаласының Гуманитарлық колледжіне барып қайты. Онда оқушылар мандық түрлерімен танысты.

9«б» сынып оқушылары профорентация бойынша Астана қаласының  Гуманитарлық колледжіне  барып қайты. Онда оқушылар мандық түрлерімен танысты.

Оқушылар Гуманитарлық колледждің ішін аралауда және мамандыққа байланысты ұстаздармен  пікірлесуде.

9«б» сыныбындағы спортпен шұғылданатын спортсмендер  айтатын  болсақ ,Шажибаев Ермурат, Алтаев Миржан «гуманитарлық коледжінің»  жетістіктерімен танысты.

Иманбенрлинова Аягөз Муратқызы  колледжге қажетті құжаттармен таныстырды. Сондай-ақ болашақтағы мамандық салаларын , яғни әр факультеттерден қандай маман иесі болатынын атап өтті. Онда  әртурлі  мамандықтар бойынша айтып түсіндіріп шықты. Айтататын болсақ, «Дене тәрбиесі және спорт»,«Бастауыш білім беру»,«Мектепке дейінгі тәрбие және білім беру», «Бейнелеу өнері және сызу» бар екен. Әрбір оқушы болашақта өздерінің  маман иесін таңдауға мүмкіндігі бар екенін  т үсінді.

Сынып жетекшісі:    Джумабаева А.Т